OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın - Tekil Mesaj gösterimi - Okulumuzun tozlu deposundan bulduğum mikroskop az uğraştan sonra çalışınca...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2015, 12:52 AM   #1 (permalink)
ismailmart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ismailmart
ismailmart
İşin Ustası
ismailmart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1029
Aldığınız Beğeni:68
Beğendikleriniz:202
Rep Derecesi: ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.

Okulumuzun tozlu deposundan bulduğum mikroskop az uğraştan sonra çalışınca...

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki öğrenim hayatım boyunca hiç mikroskop görmedim. Mikroskobun yanında birçok aleti de hiç kullanmadım. Bu yüzden benim sınıfımdaki/benim okulumdaki çocukların mümkün olduğunca çok şey görmesi/tecrübe etmesi için elimden geleni yapıyorum...

Neyse depo olarak kullandığımız okul lojmanında bir mikroskop bulduk. Nasıl çalıştığını bilmediğimden biraz kurcaladım. Önce çalıştıramadım. Sonra sağıyla soluyla biraz uğraşınca arızasını bulup onardım ve çalıştı.

Sonra önce 3-4. sınıfları sonra da 1-2. sınıflarla birlikte benim anasınıfını alarak mikroskopla inceleme yaptık.

10 farklı şeyi inceledik. Hazır olan Naylon , pamuk , ipek , yün , Çekirge anteni , çekirgen bacağı , çekirge karnı , çekirge kanadı ile boş lamel'e bizim koyduğumuz şeker ve saç tellerini inceledik...
ismailmart isimli Üye şimdilik offline konumundadır