OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın - Tekil Mesaj gösterimi - Anneler günü kalıplı kitap ayraç örnekleri
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2016, 06:21 PM   #1 (permalink)
Seherin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Seherin
Seherin
Etkinlik Uzmanı
Seherin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1282
Aldığınız Beğeni:88
Beğendikleriniz:76
Rep Derecesi: Seherin İyi Bir Yolda Adım Attı.

Anneler günü kalıplı kitap ayraç örnekleri

Anneler günü kalıplı kitap ayraç örneği; Okul öncesi eğitim kurumlarında belirli gün ve haftalardan bir tanesi olan Anneler günü kutlamaları için Annelere kitap ayracı hazırlayabilir yada sınıf içi anneler günü gösterisi davetiyesi olarak örnekteki bu kitap ayraçlarını kullanabilirsiniz. Kutlama kartı olarak ta kullanabilirsiniz

Güzel bir metin- yazı ile renklendirmeniz yeterli. Basit artık materyallerden de faydalanarak örnekteki kitap ayraçlarını hazırlayabilirsiniz. Çocukların ve annelerin resimlerin den de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz çiçeklerin üzerine de çocukların resmini yapıştırabilir yada parmak izini bastırabilirsiniz…. Aşağıda ki Parmak izi-el izi metnini de kullanabilirsiniz.

Canım Anneciğim;

İşte sana evin her köşesinde, mobilyalarda, duvarlarda, aynada, camda, sehpada her gün temizlemekten bıktığın kirli parmak izlerim. Şimdi altı yaşındayım. Gün geçtikçe büyüyorum ve etrafa bıraktığım izler azalıyor. Onun için sana büyüdüğüm zaman özleyeceğin küçücük sevimli ellerimin izlerini bir anı olarak hediye ediyorum.

UNUTMA CANIM ANNEM, SENİ ÇOK SEVİYORUM…

Seherin isimli Üye şimdilik offline konumundadır