OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın - Tekil Mesaj gösterimi - Bahceşehir Okulları 2016-2017 Eğitim Oğretim yılına…
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-19-2016, 05:14 PM   #1 (permalink)
ismailmart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ismailmart
ismailmart
İşin Ustası
ismailmart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik: Feb 2010
Bulunduğu yer: Diyarbakır
Mesajlar: 1.134
Konular: 1029
Aldığınız Beğeni:68
Beğendikleriniz:202
Rep Derecesi: ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.

Bahceşehir Okulları 2016-2017 Eğitim Oğretim yılına…Bahceşehir Okulları, 2016-2017 eğitim oğretim yılına actığı 16 yeni kampusle başladı. Yeni acılan kampuslerle birlikte Turkiye genelinde toplam 81 kampuse ulaşan Bahceşehir Okullarında yeni eğitim oğretim donemi torenlerle başladı.
2016-2017 eğitim ve oğretim yılında acılan 16 yeni kampuste ( İstanbul Cekmekoy, Taşdelen (Fen ve Teknoloji Lisesi), Ankara Cayyolu, İzmir Karşıyaka, Siirt, Elazığ, Hatay, Aydın Kuşadası, Isparta, Malatya, Corum, Karabuk, Iğdır, Samsun (Anadolu Lisesi, Fen ve Teknoloji Lisesi), İzmir Torbalı (Anadolu Lisesi), Diyarbakır (Fen ve Teknoloji Lisesi, Fen Lisesi, Anadolu Lisesi) ) Bahceşehir ailesine katılan oğrenciler, Bahceşehir Okullarının oğrencisi olmanın mutluluğunu yaşadı. Mevcut Bahceşehir Okulları kampuslerinde eğitimine devam eden oğrenciler ise yeni eğitim oğretim donemine arkadaşları ve oğretmenleriyle yeniden buluşmanın mutluluğuyla başladı.
ismailmart isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla