OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın

OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/)
-   GÜNCEL HABERLER (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/guncel-haberler-123/)
-   -   İhlas Eğitim Kurumları yeni eğitim yılına 'merhaba'… (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/guncel-haberler-123/304-hlas-e-287-itim-kurumlar-305-yeni-e-287-itim-y-305-l-305-na-merhaba-8230-a-8045/)

İsmail MART 09-19-2016 05:14 PM

İhlas Eğitim Kurumları yeni eğitim yılına 'merhaba'…
 
http://www.okuloncesietkinlikleri.co...ff2b0adee9.jpg
Her iki kampuste de geride kalan yılın hatıralarını paylaşan sunumların yanı sıra 15 Temmuz ’da gercekleşen elim olayda hayatını kaybeden vatandaşlarımız icin “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı” duzenlendi.
Yeltekin: “Oğrencilerimiz olmadığı zaman biz oğretmenler eksik kalıyoruz”
İhlas Eğitim Kurumları Genel Muduru Bedri Yeltekin yaptığı konuşmada oğrencileri cok ozlediklerini onlara yeniden kavuştukları icin mutlu olduklarını soyledi. “Oğrencisiz okul o kadar boş ki. Oğrencilerimiz olmadığı zaman okullarımız cocuk kokmuyor. Onların seslerini ozluyoruz. Gercekten de oğrencilerimiz olmadığı zaman biz oğretmenler eksik kalıyoruz” diyen Yeltekin, kendilerine mesleki heyecanı yaşatan yegane unsurun oğrencileri olduğunu vurguladı.
Konuşmasında yeni eğitim yılında İhlas Eğitim Kurumlarında gercekleşen değişiklere de vurgu yapan Yeltekin, “Bu yeni yılda cok başarılı olacağımıza inanıyorum. TEOG, YGS ve LYS ’de altın bir yıl yaşayacağız. Okullarımızda yaptığımız yapılanmalarla bircok genc arkadaşımıza onemli gorevler verdik. Onlarla ve oğrencilerimizle bu yıl hedefe ulaşacağımıza inancım tamdır” dedi.
Yeltekin ’den sonra soz alan Ozel Bahcelievler İhlas İlkokulu ve Ortaokulu Muduru Numan Koyuncu, yeni eğitim oğretim yılının tum eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.
Hanefi Soztutan Demokrasi Marşı ’nın hikayesini anlattı
Yaşanan darbe girişiminin ardından yazmış olduğu Demokrasi Marşı ile milyonların gonullerini fetheden Hanefi Soztutan ’da İhlas Eğitim Kurumlarının konuğu olarak bir konuşma yaptı. Konuşmasında İhlas Eğitim Kurumları ’nın kurucusu merhum Enver Oren ile uzun yıllar calıştıklarını ifade eden Soztutan, “Merhum Enver Ağabey ’in bir nasihati vardı: İyi bir Musluman vatanını, milletini sever, kanunlara karşı Allah ’a karşı suc işlemez. Biz bu dustur ile yetiştik” şeklinde konuştu.
15 Temmuz ’da ciddi bir hainlikle karşı karşıya kalındığını soyleyen Soztutan sozlerine şoyle devam etti: “O gece Turkiye Gazetesinde her zamanki gibi işlerimizi yapıyorduk. Bu hain olayı oğrendiğimiz zaman yonetim kurulu başkanımız Mucahid Oren Beyefendi tum birimlere bir mesaj gecerek, tum varlığımızla Cumhurbaşkanımızın ve demokrasimizin yanında olacağımızı bildirdi. Bu mesajla birlikte biz de adeta bir coşkuyla gazetemizi hazırladık ve milletimizin yanında olduk” ifadelerini kullandı.
Yaşananlardan sonra İhlas Eğitim Kurumlarını tercih eden ailelerin cok doğru bir tercih yaptıklarını gorduklerinin altını cizen Soztutan, İhlas Eğitim Kurumları ’nda vatanını milletini seven gencler yetiştirildiğini soyledi.
Soztutan ’a konuşmasının ardından Bedri Yeltekin tarafından cicek takdim edildi.


Forum Saati: 08:02 PM

Forum Sistemi vBulletin Jelsoft Enterprises Ltd.
2015


Seo Yazılımı vBSEO