OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın

OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/)
-   GÜNCEL HABERLER (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/guncel-haberler-123/)
-   -   İhlas Koleji oğrencileri bilim sergisi actı (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/guncel-haberler-123/304-hlas-koleji-o-287-rencileri-bilim-sergisi-act-305-a-7692/)

İsmail MART 06-16-2016 03:48 PM

İhlas Koleji oğrencileri bilim sergisi actı
 
http://www.okuloncesietkinlikleri.co...2a008aa2e8.jpg
Ozel Marmara Evleri İhlas İlkokulu ve Ortaokulu lobisinde acılan sergiye, İhlas Eğitim Kurumları Genel Muduru Bedri Yeltekin, Genel Mudur Yardımcısı Sebahattin Kazaz, Okul Mudurleri, idareciler, oğretmenler, oğrenciler ve veliler katıldı. Serginin acılış konuşmasını yapan İhlas Eğitim Kurumları Genel Mudur Yardımcısı Sebahattin Kazaz, teknolojinin ve bilimin onemine vurgu yaptı. İhlas Koleji ’nde her oğrencinin bilgisayarı etkin şekilde kullanması icin calışmalar yaptıklarını ifade eden Kazaz, oğrencilerin bilgisayarın esiri olmaktan cıkıp bilgisayarı yoneten, ona hukmeden bireyler haline geldiğini soyledi.
Kazaz ’dan sonra konuşmasını yapan İhlas Eğitim Kurumları Genel Muduru Bedri Yeltekin, cok guzel bir ortam oluştuğunu belirterek gozleri parıldayan oğrenciler gorduğunu soyledi. Bilimle bu kadar ic ice olan oğrencilerin buyuduklerinde daha başarılı olacaklarına inandığını ifade eden Yeltekin, serginin acılmasında emeği gecen oğretmenlere, oğrencilere ve velilere teşekkur etti.
Protokol konuşmalarının ardından Yeltekin oğrenciler ile birlikte serginin acılış kurdelesini keserek stantları gezdi. Sergide Altın Cocuk Bilim Kulubunun etkinlikleri olan DC Maker, 3D Animasyon Modelleme, Hafıza Teknikleri, Ahşam Atolyesi, Zeka ve Akıl Oyunları ve Funny Science gruplarının stantlarını buyuk ilgi gordu.


Forum Saati: 04:49 PM

Forum Sistemi vBulletin Jelsoft Enterprises Ltd.
2015


Seo Yazılımı vBSEO