OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın

OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/)
-   GÜNCEL HABERLER (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/guncel-haberler-123/)
-   -   İstanbul Esenyurt Universitesi’nden ek… (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/guncel-haberler-123/304-stanbul-esenyurt-universitesi-8217-nden-ek-8230-a-7969/)

İsmail MART 08-25-2016 04:51 PM

İstanbul Esenyurt Universitesi’nden ek…
 
http://www.okuloncesietkinlikleri.co...ef7d2e3328.jpg
Olcme Secme ve Yerleştirme Merkezi (OSYM) 10 Ağustos'ta universite yerleştirme sınavı sonuclarını acıklamıştı. Ancak bu, herhangi bir bolume yerleşemeyen adaylar icin yolun sonu anlamına gelmiyor. OSYM, universitelerdeki boş sıraları doldurmak icin yeniden yerleştirme başvurularını başlatma kararı aldı. Binlerce oğrenci icin ikinci bir şans olan ek yerleştirme donemi 26 Ağustos Cuma gunu başlayacak, 30 Ağustos Salı gunu sona erecek. İstanbul Esenyurt Universitesi Rektoru Prof. Dr. Cuma Bayat da bu doğrultuda, İstanbul Esenyurt Universitesi olarak ek yerleştirme doneminde ucretli programları ilk tercihine yazıp yerleşen oğrencilere yuzde 50 burs imkÂnı sunulacağını acıkladı. “Universiteye ilk adım olan zorlu sınavların ardından yaptığımız tercihlerin sonucları acıklandı. OSYM sonuclarına gore ailemize katılan ve parlak bir geleceğe adım atan oğrencilerimizi tebrik ediyor, tercih ve tanıtım gunlerinde İESU ailesinin profesyonel ekibine gosterilen ilgiden dolayı tum oğrenci ve ailelerine teşekkur ediyoruz” diye konuşan Prof. Dr. Cuma Bayat, “İstanbul Esenyurt Universitesi (İESU) olarak 2016 OSYM sonuclarına gore kontenjan ve doluluk oranını en cok artıran 2. universiteyiz. Turkiye ’de yerel yonetim destekli kurulan ilk universite olma ozelliği taşıyan İESU, başarı dolu bir gelecek icin genc nesilleri bu ailenin bir parcası olmaya davet ediyor” acıklamalarında bulundu.
“Bilindiği uzere tercih yaparken yapılan hatalar bircok adayı hayallerinden uzaklaştırıyor. Yanlış tercih yapmamak ve geleceğe uzanan yolda bu son fırsatı iyi değerlendirmek icin sizlere, İESU ailesinin profesyonel tercih ekibine danışmanızı oneriyoruz” diyen Bayat, “Ek yerleştirme doneminde ucretli programlarımızı ilk tercihine yazıp yerleşen oğrencilere yuzde 50 burs imkÂnı sunuyoruz” dedi.
İstanbul Esenyurt Universitesi; Psikoloji, Beslenme ve Diyetetik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Ameliyathane Hizmetleri, Ameliyathane Hizmetleri (İ.O), Anestezi, Anestezi (İ.O), İlk ve Acil Yardım, İlk ve Acil Yardım (İ.O), Tıbbi Goruntuleme Teknikleri, Tıbbi Goruntuleme Teknikleri (İ.O), Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ile Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İ.O) bolum ve programlarında ucretli kontenjanlarını ilk tercihinde yazıp yerleşen oğrencilere eğitim suresi boyunca yuzde 50 burs imkÂnı sağlayacak.


Forum Saati: 01:01 AM

Forum Sistemi vBulletin Jelsoft Enterprises Ltd.
2015


Seo Yazılımı vBSEO