İstanbul Yeni Yuzyıl Universitesi’nin yeni Rektoru… - OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın
OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın
Üye Girişi
close


Yeni Konu aç   Cevapla
Seçenekler
Alt 08-26-2016, 04:52 PM   #1 (permalink)
İşin Ustası
ismailmart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik: Feb 2010
Bulunduğu yer: Diyarbakır
Mesajlar: 1.134
Konular: 1029
Aldığınız Beğeni:68
Beğendikleriniz:202
Rep Derecesi: ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.ismailmart Artık Gurur Duyulacak Bir Durumdasın.

İstanbul Yeni Yuzyıl Universitesi’nin yeni Rektoru…İstanbul Yeni Yuzyıl Universitesi ’nin Alev Ofluoğlu konferans salonunda gercekleşen programda Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu ’nun yeni Rektor olduğu acıklandı. Programa Mutevelli Heyet Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu, oğretim uyeleri ve idari kadrodan cok sayıda kişi katıldı.
“İki yıl icerisinde en iyi universiteler arasında yer alacağız”
İstanbul Yeni yuzyıl Universitesi Mutevelli Heyeti Başkanı Azmi Ofluoğlu programdaki konuşmasında “Bir veya iki sene icerisinde en iyi universitelerin icinde olacağız” diyerek Universitenin yeni Rektoru Hacısalihoğlu ’nu kendisinin ozel olarak sectiğini ifade etti. Ayrıca yeni Rektor Hacısalihoğlu ’nun başarı icin gerekli olan 4 S ‘ye yani; sevgi, sabır, saygı ve sadakate sahip olduğunu belirtti. Ofluoğlu, “Universiteye geldiğimde sizi ve oğrencileri gormezsem bana kupkuru bir bina gibi geliyor” diyerek yeni bir yolculuğa cıktıklarını, akademik ve idari kadrodan destek istediğini aktardı.
Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu programda yaptığı konuşmada esas olsan şeyin bundan sonra yapılacakları olduğunu belirterek Universitenin ileriye gitmesi icin ellerinden ne geliyorsa ortaya koyacaklarını soyledi.
“Ulkemiz, Dunya ve insanlık icin ureten ve gayret sarf eden bir universite olacağız”
Bunun taze bir başlangıc olduğunu dile getiren Hacısalihoğlu sozlerine şoyle devam etti;
Universitemizin ismi de değişti, İstanbul Yeni Yuzyıl Universitesi oldu. İsminin değişmesinin nedeni bazen Yuzuncu Yıl Universitesi ’yle karışıyordu dolayısıyla yolumuza bundan sonra boyle devam edeceğiz. 2009 kuruluşlu genclik dinamizmini yaşamaya devam eden bir Universiteyiz. Tıp Fakultesi ve Diş Hekimliği Fakultesi henuz mezun vermedi. 10 Fakultemiz ve 2 Yuksek Okulumuz,3 Enstitumuz ve bircok araştırma merkezimiz var, oğrenci sayımız suratle artıyor. Yeni ve stratejik hedeflerimiz var bunları gercekleştirmek istiyoruz. Butun bunların heyecanıyla bizde yeni goreve atanmış olduk. İstanbul Yeni Yuzyıl Universitesi olarak urettikleriyle anılan ve urettiklerini dunyayla paylaşan sadece ulkesi icin değil butun dunya ve insanlık icin gayret sarf eden bir universite olmalıyız. İnşallah bunu yapmayı başaracağız. Dolayısıyla bu hedeflere ulaşırsak gercek ve emsalsiz bir universite olacağız. Universiteyi daima değer ureten urettikleriyle anılan ve urettiklerini paylaşan, yaşayan ve yaşatan bir organizma olarak gormek gerekir. Universiteyi universite yapan eserleridir ve mezun ettiği oğrencilerinin kalibresidir. Mezun olan oğrencilerimiz, Universitemizde edindikleriyle hayata hazır hale gelecekler ve her turlu zorluğun ustesinden gelecekler. Tum bu duygu ve duşuncelerle İstanbul Yeni Yuzyıl Universitesi olarak biz ufku geniş, geleceği aydınlık bir doneme başlıyoruz ve yeni bir geleceğe yelken acıyoruz.
ismailmart isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç   Cevapla

Seçenekler Arama
Stil


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
İstanbul Esenyurt Universitesi’nden ek… İsmail MART GÜNCEL HABERLER 0 08-25-2016 04:51 PM
İstanbul Aydın Universitesi’nden Suriyeli… İsmail MART GÜNCEL HABERLER 0 08-24-2016 04:49 PM
İstanbul Gelişim Universitesi yeni oğrencilerine… İsmail MART GÜNCEL HABERLER 0 08-17-2016 04:45 PM
İstanbul Yeni Yuzyıl Universitesi’nden 15 Temmuz… İsmail MART GÜNCEL HABERLER 0 07-23-2016 04:22 PM
Yeni Yuzyıl Universitesi’nde Mezuniyet Coşkusu İsmail MART GÜNCEL HABERLER 0 07-04-2016 04:04 PM