OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın

OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/)
-   GÜNCEL HABERLER (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/guncel-haberler-123/)
-   -   Noel Baba olup sahte para sactılar (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/guncel-haberler-123/noel-baba-olup-sahte-para-sact-305-lar-7460/)

İsmail MART 05-13-2016 10:47 PM

Noel Baba olup sahte para sactılar
 
http://www.okuloncesietkinlikleri.co...62f386c682.jpg
İzmir Balcova'da arsa mağdurları ve avukatları Mustafa Kemal Turan, İzmir Buyukşehir Belediyesi onunde enteresan aynı eyleme imza attı. Noel Ata kılığına giren ara sıra mağdurlar, kendilerine verilmeyen mamure haklarının ara sıra ana ortaklık ve imtiyazlı kişilere verildiğini ve nahak getirim sağlandığı iddiasıyla cevreye cali dunyalık sactı.Mayıs ayındaki Buyukşehir Şehremaneti Meclisi'nin iki toplantısı oncesi uray binası onunde izah eden Balcova arsa mağdurları ucuncu divan toplantısı oncesi de ilginc mizansenli gosteri yaptı.İzmir Buyukşehir Belediyesi ve bazen kaymakamlık belediyelerinin hukuka muhalif namına, kÂh holding ve ayrıcalıklı kişilere getirim sağladığını tez eden, bunları ispatlayan duruşma kararları dahi olduğunu tamlayan Avukat Turan, "Uray'den kendimiz icin bir husus istemiyoruz. Elden, bu haksız rantlar amacıyla acıklama yapın" dedi.
Noel ata kıyafetli mağdurların sahte para sacmasının peşi sıra Turan, "Tığ paraları cakma Noel babalardan alıyoruz. Rantiyeciler ise Muazzez babadan alıyor. Tığ yardım edilmesini istemiyoruz. Kişi hukuk mucadelemizi veriyoruz. Ama yanlışlıklara karşı de mucadele ediyoruz" dedi.


Forum Saati: 05:19 PM

Forum Sistemi vBulletin Jelsoft Enterprises Ltd.
2015


Seo Yazılımı vBSEO