OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın

OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/)
-   GÜNCEL HABERLER (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/guncel-haberler-123/)
-   -   TEOG şampiyonlarına odul (https://www.okuloncesietkinlikleri.com/guncel-haberler-123/teog-351-ampiyonlar-305-na-odul-7960/)

İsmail MART 08-24-2016 04:50 PM

TEOG şampiyonlarına odul
 
http://www.okuloncesietkinlikleri.co...da609d8cd4.jpg
Kepez Belediyesi Etut Merkezleri ’nden eğitim alıp da TEOG ’dan en fazla puan alan ilk 20 oğrenci ile eğitmenleri, Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tutuncu tarafından verilen hediyelerle odullendirildi. Osman Gazi Semt Konağı ’ndaki torende, Başkan Tutuncu ilk 20 oğrenciye bisiklet ile EXPO 2016 alanına 3 ’er kişilik giriş bileti verdi. Bu cocukların daha iyi eğitim almaları icin ayrıcalıklı olarak gayret sarf eden oğretmen, etut merkezi sorumluları ve temizlik gorevlilerine de, yarım ve ceyrek altın verildi.
2 bin 750 oğrenci yararlandı
Kepez Belediyesi ’nin bolgenin oğrencilerinin eğitimine katkı sağlamak amacıyla actığı 6 etut merkezinden, 2015- 2016 eğitim sezonunda 2 bin 750 cocuk yararlandı. Bu oğrencilerden 260 ’ı TEOG sınavına katıldı. Merkezlere gelen oğrencilere verilen akademik eğitimlerin yanı sıra, ceşitli sosyal, eğlence, kulturel ve sportif aktiviteler de sunuldu.
En iyi yatırım genclere
Başkan Tutuncu, TEOG sınavlarında dereceye giren başarılı oğrencileri tebrik etti. Onları odullendirerek geleceğe cok daha iyi hazırlama arzusunda olduklarını vurgulayan Tutuncu, “Hep soyluyorum, milletimin en cok yatırım yapması gereken varlıkları, yavrularıdır. Gelecek onların omuzlarında yukselecek. Velilerimizi de tebrik ediyorum, daha hoş gunler gormelerini temenni ediyorum” diye konuştu.


Forum Saati: 10:04 AM

Forum Sistemi vBulletin Jelsoft Enterprises Ltd.
2015


Seo Yazılımı vBSEO